Dziękujemy wszystkim biorącym udział w zabawie kończącej karnawał 2015. Jak widać na TRZEŹWO można się wspaniale bawić. Życzymy wszystkim tak udanych zabaw i nastrojów jakie u nas panowały.
Dziękujemy również wszystkim za chęci i zaangażowanie jakie włożyli w przebranie się. I tak w naszej zabawie karnawałowej udział wzięli:
